• Kategorie
  • Szukaj
  • Kolejki, tory, garaże poziomowe, tory, zjeżdzalnie dla samochodzików

Zestawami samochodzików, torów czy garażów dzieci mogą bawić się niemal w każdym wieku. Zabawa na torze skutecznie zajmie Twoje dziecko na długi czas. Dziecko może bawić się samodzielnie, jaki i z przyjaciółmi, rodzicami. Z pewnością każdy tata potowarzyszy dziecku przy tej zabawie.

Garaże oraz parkingi poziomowe znajdziesz właśnie tutaj w wersji drewnianej. Jest to bardzo ważne, gdyż są znacznie bardziej trwałe i bezpieczniejsze niż plastik. Maluchy chętnie naśladują dorosłych, więc na pewno zaciekawi ich możliwość zaparkowania, ustawiana samochodzików.

Tory do samodzielnego montażu w zestawie z pociągami na baterie. Brzmi świetnie, prawda? Zabawki dla maluszków uwielbiających samodzielne składanie klocków i małych fanów motoryzacji. Każdy chłopiec będzie zafascynowany możliwością zabawy złożonymi samodzielnie torami.

Drewniane pojazdy to dużo lepsza alternatywa dla małych dzieci. Proste, bezpieczne kształty pomalowane nietoksycznymi farbami. Drewniane lawety, ciężarówki, samochodziki i pociągi dadzą dziecku mnóstwo frajdy i godzin spędzonych na zabawie.

Ponad to oferujemy kolorowe, ciekawe tory, zjeżdżalnie w zestawie z małymi autkami. Tor wyścigowy to świetna zabawka dla małego amatora wyścigów. Dzięki zjeżdżalni zabawa samochodzikami znacznie się urozmaici. Uśmiech malucha gwarantowany.