• Klocki Ideas 92177 Statek w butelce

Symbol: GXP-752380
Brak towaru
298.55
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h - 48h
Cena przesyłki 12.9
Paczkomat InPost 12.9
Kurier Inpost 13
Paczka 48 14.99
Kurier DPD 15
Kurier DHL 17.99
Kurier GLS XL 45
XXL 135
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Pokaż wszystkim swoje mistrzowskie umiejętności konstrukcyjne, budując Statek w butelce z klocków LEGO! Zbuduj piękny statek o nazwie Lewiatan z kajutą kapitana, masztami, bocianim gniazdem, żaglami i sześcioma armatami, a potem umieść go w butelce zbudowanej z klocków z korkiem do zbudowania i woskową pieczęcią. Swoje nostalgiczne, morskie dzieło możesz ustawić na dołączonej podstawce, na której znajduje się płytka z nazwą statku oraz kompas z obracającą się igłą. 

Twój własny ponadczasowy klasyk z klocków LEGO! 

Zbuduj i pokaż światu Statek w butelce z serii LEGO Ideas. Model składa się z butelki z korkiem do zbudowania z klocków, szczegółowego statku oraz podstawki, na której znajduje się płytka z nazwą oraz kompas z obracającą się igłą. 

Uczcij morskie tradycje, budując Statek w butelce z serii LEGO Ideas. Model ma wiele szczegółów, w tym kajutę kapitana, armaty, maszty, bocianie gniazdo oraz żagle z nadrukiem. Statek można włożyć do butelki zbudowanej z klocków LEGO, która ma korek do zbudowania, woskową pieczęć oraz klocki przypominające wodę w środku, a potem ustawić na podstawce z płytką z nazwą statku (Lewiatan), globusami oraz wbudowanym niedziałającym kompasem z różą wiatrów i obracającą się igłą. Zestaw zawiera także broszurę o fanie, który zaprojektował ten wspaniały, nostalgiczny zestaw, i projektantach LEGO, którzy nad nim pracowali.

  • Zestaw składa się z butelki, statku i podstawki do zbudowania z klocków LEGO. 
  • Butelka ma szczegółowy korek do zbudowania z klockiem przedstawiającym woskową pieczęć (nowość na luty 2018 r.) i wypełniona jest ponad 280 przezroczystymi, niebieskimi klockami przedstawiającymi wodę. 
  • Statek ma podniesiony pokład na rufie, kajutę kapitana, sześć armat, trzy maszty, bocianie gniazdo i różne inne elementy, takie jak żagle z nadrukiem oraz flaga statku. 
  • Podstawka ma płytkę z nazwą statku (Lewiatan), wbudowany niedziałający kompas ze szczegółową różą wiatrów oraz obracającą się igłą w kolorze złotym, dwa globusy oraz złote detale. 
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami budowania i informacjami o fanie, który stworzył zestaw, oraz projektantach LEGO, którzy nad nim pracowali. 
  • Ten zestaw do budowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat. 
  • Butelka na podstawce ma ok. 10 cm wysokości, 31 cm szerokości i 10 cm głębokości. 
  • Statek ma ok. 8 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny